1
7

Gaukhabar TV

Gaukhabar TV

4
11

मणिपुरमा दुई विद्यार्थीको हत्यामा संलग्न मुख्य अभियुक्तसहित चार पक्राउ

12
9

मणिपुर । सीबीआईले आइतबार मणिपुरमा ताजा हिंसा भड्काउने र दुई मेइती विद्यार्थीको कथित हत्या प्रकरणमा कुल छ जनालाई पक्राउ गरेको छ। यसमध्ये दुई नाबालिगलाई हिरासतमा राखिएको छ ।पक्राउ पर्नेमा दुई युवती, दुई महिला र दुई पुरुष रहेका छन् । अनुसन्धान एजेन्सीले चार जना अभियुक्तलाई असमको गुवाहाटी सहर लगेको छ।वास्तवमा प्रहरी र सेनाले संयुक्त अपरेशन गरी राजधानी इम्फालबाट करिब ६० किलोमिटर टाढा रहेको पहाडी जिल्ला चुराचन्दपुरबाट यी अभियुक्तहरूलाई पक्राउ गरी सीबीआईलाई बुझाएका थिए ।

 मणिपुरका मुख्यमन्त्री एन बिरेन सिंहले गिरफ्तारीको पुष्टि गरेका छन् ।१७ वर्षीय हिजाम र २० वर्षीय हेमनजीत जुलाई  ६ देखि बेपत्ता थिए । सेप्टेम्बर २३ मा राज्यमा मोबाइल इन्टरनेट सेवामाथिको प्रतिबन्ध फुकुवा भएपछि यी दुई विद्यार्थीको शवको तस्बिर सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भयो ।

मेइती समुदायका यी दुई विद्यार्थीको मृत्युको खबर आएपछि उपत्यकामा जनताले विरोध प्रदर्शन गरिरहेका छन् । हाल सीबीआईले सम्पूर्ण मामिलाको अनुसन्धान गरिरहेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4
3